پوشش سقف حیاط خلوت

پوشش حیاط خلوت

مجری انواع پوششهای نورگیر و انواع سقف های سبک ، نورگیرهای ساختمانی ، پوشش سقف حیاط خلوت ، پوشش سقف پاسیو ، پوشش تراس و سقف خر پشته ، پوشش استخر ، نورگیر حیاط خلوت، سقف گلخانه ، سقف پارکینگ ، تراس و بالکن و... با استفاده از نورگیر های حبابی (کوپل) یا پایه و حباب ، همچنین ورقهای پلی کربنات دو یا چند جداره ساده و مثلثی  یا ورقهای پلی کربنات تخت (فلت) و ورق اکرولیک.

پوشش حیاط خلوت با ورق پلی کربنات

اجرای سقف پاسیو و سقف حیاط خلوت با پروفیل های تمام اختصاصی آلومنیومی و با پوشش ورق غیر قابل شکندگی پلی کربنات و فلت و پلکسی گلاس در رنگها مختلف .این سیستم هم بصورت ثابت و هم متحرک قابل اجراء میباشد . سقف دارای پنجره تهویه هوا مجهز میباشد عدم دید از بیرون و داخل و داری نوردهی بالای 90 درصد به داخل و شامل مجرای هدایت آب سقف سازه با هوا بندی و آبندی کامل تحویل داده میشود .

سقف پاسیو

مناسب برای حیاط خلوتها و پاسیو . بهترین فضا را برای شما در کمترین زمان مهیا می نماییم . قابل استفاده از فضای پوشیده شده این سیستم مناسب برای اشپزخانه . کتابخانه  و در کل مکانهایی که آب بند بودن 100 درصد برایشان مهم نمی باشد زیرا آب بندی این کار با چسب آکواریوم صورت می گیرد و با توجه به خواص این نوع چسب به مرور زمان خاصیت خود را از دست می دهد،  میباشد .

یکی از معیارهای عالی این سیستم پوشش سقف در کمترین زمان و بدون هیچ گشته آلودگی محیط منزل قابل نصب هست و در یک روزکاری 10 متر مربع قابل اجراء میباشد .دانش و تجربه سالیان ما موجب گشته شرکت برگزیده و منتخب اول مصرف کنندگان باشیم .

پوشش حیاط خلوت

پوشش سقف با نورگیر های حبابی

بهترین گزینه یا در واقع میتوان گفت تنها گزینه ممکن و اصولی برای پوشش سقف (طبقه اول) حیاط خلوت ( پاسیو ) در ساختمانها، استفا ده از نور گیر های حبابی شکل(کوپل یاپایه وحباب)درابعاد و اندازه های مختلف (بسته به اندازه محل پاسیو یاحیاط خلوت) و تنوع رنگ بی نهایت می باشد.

 نورگیر های حبابی  مطمئن از آببندی (صد در صد آببند بودن با گارانتی)،عایق صوتی و حرارتی بوده و امکان استفاده از نور طبیعی خورشید در روز(برای روشنائی فضای داخل ساختمان در راستای صرفه جوئی درمصرف انرژی)،از مقاومت بالائی دربرابر اثابت اشیاء  سنگین از طبقات بالا و همچنین از بارپذیری بالائی (مانند تحمل برف و باران و تحمل وزن نفرجهت تعمیر و نگهداری سقف) برخوردار باشد و اینکه بتوان از پاسیو به عنوان یک اتاق استفاده نمود.  و همچنین آب بند بودن 100 درصد همراه با ضمانت نامه کتبی.
سقف پاسیو

 به دلیل موارد ذکرشده دربالا نورگیر حبابی تنها گزینه مناسب جهت پوشش پاسیو و پوشش حیاط خلوت می باشد،زیرا دربعضی مواردبه اشتباه از ورق پلی کربنات برای پوشش سقف پاسیو و پوشش حیاط خلوت استفاده می شود که باعث بروز مشکلات زیادی پس از اجرا می شود.زیرابه علت خواص ورق پلی کربنات دراین محل قابل اجرا نمی باشد ولی برای پوشش پاسیو پشت بام قابلیت اجرا دارد. پوشش حیاط خلوت
همچنین به منظور دیده نشدن افراد زیر سقف حیاط خلوت و پاسیو در ساختمانهای مسکونی (به دلیل ارزشهای فرهنگی و دینی کشورمان) می توان از رنگهای مات درحبابها که علاوه بر جلوگیری از دید طبقات بالائی به زیر سقف از قابلیت عبور دهی نور برخور دارند ، استفاده نمود.شایان ذکر است نورگیرهای حبابی به علت نوع ساختار و تقریبا غیر قابل نفوذ بودن افراد از بیرون به عنوان حفاظ نیزمی توان از آن استفاده کرد. همچنین از نورگیرهای حبابی برای پوشش سقف مجتمع های تجاری(پاساژها)،اداری، تفریحی، آموزشی ،ورزشی ، سوله های کارخانه جات، سالنهای ورزشی،زمین چمن مصنوعی ،پوشش ورودی ساختمانها،اداره جات،بیمارستانها و...کاربرد گسترده ای دارد. پوشش حیاط

5 مورد از کاربردهای ورق های دو جداره و  چند جداره پلی کربنات:

1- سایبان 2- پوشش حیاط خلوت 3- پوشش گنبد 4- پوشش پارکنیگ

5- گلخانه ها ، اماکن ورزشی، اماکن تجاری و صنعتی، بیمارستانها، نورگیرها و غیره

مزایای ورقهای دو جداره و چند جداره پلی کربنات:

•  استحکام آن نسبت به  شیشه بیشتر بوده •  در رنگها و ضخامتهای مختلف تولید میشوند • نصب آنها آسان بوده •  برش روی این ورقها خطر کمتری دارد •  عایق پذیر میباشند •  سبک بوده و حمل و نقل آنها راحتتر است •  قابلیت عبور نور در آنها 86 % بوده •  از مقاومت شیمیای بالایی برخوردار بوده •  چگالی این ورقها نسبتاً سبک میباشد •  از ضربه پذیری بالایی برخوردارند •  در مقابل خط و خش از مقاومت بیشتری برخوردار میباشند.

پوشش سقف تراس

مواردی که در دکوراسیون داخلی منازل باید در نظر گرفته شود ، استفاده از فضاهای بلااستفاده مانند تراس، بالکن،حیاط خلوت و... است. با استفاده از یک پوشش مناسب هم میتوان از نور طبیعی بیشترین استفاده را برد و هم فضایی شیک و مناسب را در اختیار داشت.

پوشش سقف تراس و سقف بالکن را هم میتوان با استفاده از نورگیر های حبابی و هم انواع ورق ها در اشکال بارانگیر و...پوشش داد. همچنین دیواره را با استفاده از ورق های پلی کربنات آببندی صد در صد نمود بدین صورت یک فضای اضافی و بسیار زیبا را در منزل داریم که به علت view مناسب مرتبا مورد استفاده قرار می گیرد.  

پوشش حیاط

در انتخاب پیمانکار پوشش سقف دقت کنیم:
راه هایی برای جلوگیری از گرفتاری در دام افراد فاقد صلاحیت :

• حتما به دفتر، مغازه، یا کارگاه پیمانکار مراجعه کنیم .

•  حتما آدرس چند پروژه اجرای پوشش سقف حیاط خلوت کارهای قبلی پیمانکار را درخواست نمائید و با مراجعه به آن پروژه ها با کارفرمایان قبلی مشورت کنیم.

•  حتما با مشاوره حضوری ، شخصیت و اعتبار پیمانکار را بررسی نمائیم.

•  حتما نقشه های اجرائی و لیست مصالح مصرفی  جهت اجرای پوشش سقف حیاط خلوت  یا پوشش پاسیو را درخواست نمائیم.

•  حتما مصالح مصرفی جهت اجرای پوشش حیاط خلوت یا پاسیو را قبل از قرارداد کنترل نمائیم تا کیفیت مصالح هنگام مذاکره و مصالح مصرفی یکسان باشد

•  چنانچه رقم پیشنهادی پیمانکار پوشش سقف سبک ، پوشش نورگیر و ... بسیار کمتر از سایرین است در صداقت پیمانکار شک کنید.

•  در پروژه هایی که با ورق پلی کربنات انجام می شود حتما نام برند مصرفی را پرسیده و پیمانکار را مجبور به استفاده از برند های شناخته شده کنید.برند های ناشناخته به سرعت کیفیت خود را از دست می دهند و مجبور به هزینه مجدد خواهید شد. برای آگاهی از برند های شناخته شده با ما تماس بگیرید.  

ویدئویی از پوشش سقف پاسیو با نورگیر حبابی توسط شرکت نورگیر سنتر


دیـدن نمونـه کــارهای پوشش سقف حیاط خلوت

طراحی سایت  و سئو توسط  9370134-0192